امروزه راه اندازی یک سایت اینترنتی برای فروش کالا بسیار ساده و کم هزینه شده است و حتی بدون داشتن سایت هم میتوان با استفاده از شبکه های اجتماعی رایگان مانند تلگرام و اینستاگرام به راحتی با مشتری ها در ارتباط بود و هر نوع کالایی را به صورت آنلاین به فروش رساند.

اما یکی از دغدغه هایی که کاربران برای خرید از این فروشگا ها دارند زمان لازم برای رسیدن بسته به دست شان است.طبیعی است که در عصر دیجیتال همه دوست دارند در کمترین زمان ممکن کارشان انجام شود و این روز ها دیگر واقعا وقت طلاست !

اگر شما هم فروشنده اینترنتی کالایی هستید باید بدانید که طبق تحقیقات انجام شده 75% از کاربران تمایل دارند تا از فروشگاه هایی خرید کنند که سرویس تحویل فوری دارند و همان روز کالای خریداری شده را برای مشتری ارسال میکنند.

توجه به این عدد نشان میدهد که اگر از یک سرویس تحویل سریع برای مجموعه خود استفاده کنید تا چقدر میتوانید میزان فروش آنلاین و در نتیجه سود دهی خود را افزایش دهید.

پیک یاب به عنوان سریعترین و مطمئن ترین ارائه دهنده خدمات آنلاین پیک موتوری در سراسر تهران میتواند بهترین کمک به شما برای تحویل سریع کالاها به مشتریانتان باشد.

تیم پیک یاب به صورت 24 ساعته در همه نقاط شهر تهران حضور دارند و میتوانند با بهترین سرعت و کیفیت عملیات ارسال محصولات شما را انجام دهند. ما درانتخاب و استخدام پیک ها دقت بسیار بالایی داریم و برای حفظ کیفیت سرویس , اجازه نمیدهیم هر شخصی به عنوان پیک موتوری مشغول به کار شود.

نکته بسیار مهم در مورد اپلیکیشن پیک یاب این است که تمامی مراحل ثبت سفارش تا رسیدن مرسوله به صورت آنلاین و با استفاده از موبایل قابل مشاهده است. همچنین نصب آن روی تمامی مدلهای گوشی انجام میشود. یعنی نیازی نیست که هیچ تماس تلفنی گرفته شود و همه چیز در اختیار مشتری است.

پیک یاب زیر نظر اتحادیه صنف پیک موتوری فعالیت میکند و با بیمه کردن مرسولات تا سقف 2500000 دیگر هیچ جای نگرانی از بابت امنیت و سلامت ارسال محصولات برای مشتری باقی نمیگذارد.