Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/peycom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 536

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/peycom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 537

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/peycom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 539

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/peycom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 554

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/peycom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 557

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/peycom/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5561
سوالات متداول | پیک یاب (Peykyab)

اپلیکیشن پیک یاب


پیک یاب را از کجا دریافت کنم؟

کاربران سیستم عامل IOS می توانند پیک یاب را از App Store و کاربران Android می توانند پیک یاب را از Google Play و یا بازار دریافت نمایید.

چگونه در پیک یاب ثبت نام کنم؟

پس از دانلود اپلیکیشن ، کد فعالسازی به صورت پیامک برای شما ارسال می شود. با وارد کردن کد ارسالی در اپلیکیشن، ثبت نام شما به پایان رسیده است. یک ایمیل فعالسازی نیز برای شما ارسال میشود به همراه اعتبار هدیه 5000 تومانی که به حساب کاربری شما واریز می گردد که طی فرصت تعیین شده می توانید از مبلغ هدیه ی خود استفاده کنید.

پیک یاب چگونه کار می کند؟

شما ابتدا آدرس خود را در قسمت مبدا و مقصد وارد می کنید و پس از وارد کردن اطلاعات بسته ی ارسالی ( نظیر ابعاد بسته – ارزش بسته – تمایل به بیمه ی بسته – انتخاب شیوه ی پرداخت و… )، نزدیک ترین پیک ، به سوی شما اعزام می گردد و بسته ی شما را تحویل گرفته و به مقصد مورد نظرتان تحویل می دهد.

چگونه به پیک یاب اعتماد کنم؟

رانندگان پیک یاب پس از مصاحبه حضوری در مجموعه استخدام شده اند و برای بالا بردن سطح اطمینان و اعتماد مشتریان از آنها مدارک و وثایق قابل اتکا دریافت شده است. همچنین تیم پشتیبانی مشتریان پیک یاب، همراه همیشتگی مشتریان خواهد بود..

در پیک یاب چند سفارش به صورت همزمان می توانم داشته باشم؟

محدودیتی در ثبت سفارش به صورت همزمان در پیک یاب وجود ندارد و شما این امکان را دارید تا همزمان چند سفارشِ در حال انجام داشته باشید و نیازی نیست تا فرآیند یک سفارش ( درخواست – ارسال –تحویل – پرداخت ) به پایان برسد تا امکان سفارش بعدی برای شما فراهم شود.

چگونه می توانم پیک را روی نقشه ببینم؟

زمانی که پیک موتوری درخواست شما را می پذیرد شما می توانید روی نقشه مسیری که راننده مورد نظر شما در حال پیمودن آن است را رصد کنید.

آیا مرسولات توسط پیک یاب بیمه می شوند؟

بله مرسوله ی شما در پیک یاب تا سقف 2500000 تومان بیمه می شود.

نرخ هزینه در پیک یاب چگونه محاسبه می شود؟

نرخ هزینه ی مسیر با توجه به مبدا و مقصدی که تعیین می کنید متغیر خواهد بود و به صورت هوشمند و با استفاده از فرمول های پیچیده محاسبه می شود.

استاندارد حمل مرسوله در پیک یاب چگونه است؟

مرسولاتی تا وزن 15 کیلوگرم ، در سایز 50 سانتی متر در 50 سانتی متر قابل حمل می باشد.

من تلفن همراه هوشمند ندارم، آیا من هم می توانم از پیک یاب استفاده کنم؟

امکان استفاده از پیک یاب بدون استفاده از اپلیکیشن برای شما وجود دارد. شما می توانید از طریق کامپیوتر وارد سایت dashboard.peykyab.com   شوید،حساب کاربری بسازید و ثبت سفارش انجام دهید.

امکان جا به جایی نفر(آدم) توسط پیک وجود دارد؟

طبق قوانین راهنمایی و رانندگی جمهوری اسلامی ایران حق نقل و انتقال نفر وجود ندارد و تنها در زمینه ی ارسال مرسولات فعالیت می کنیم.

کد تخفیف چیست و چگونه از آن استفاده کنم؟

کد تخفیف کدی است که به صورت دوره ای و مناسبت های خاص برای شما ارسال می شود و شما با وارد کردن این کد در بخش کوپن تخفیف می توانید از این تخفیفات استفاده کنید.

من چگونه کیفیت خدمات پیک یاب را مورد ارزیابی قرار دهم؟

امکان ارزیابی رانندگان پیک یاب در پایان هر سفر برای شما وجود دارد، و شما می توانید پیک خود را مورد ارزیابی عملکرد قرار دهید و به آن امتیاز دهید، بدین ترتیب امتیاز پیک های ما در پایان دوره ، از سوی کاربران مشخص می شود و بنا به امتیاز هر پیک، ایشان را مورد ارزیابی عملکرد قرار داده و متناسب با امتیاز کسب شده توسط هر پیک با ایشان برخورد خواهد شد

همچنین مشتریان گرامی می توانند در صورت مشاهده ی هرگونه رفتار غیر حرفه ای از سوی پیک، مراتب را مستقیما با مدیر واحد کنترل کیفیت به آدرس الکترونیک info@peykyab.com در میان گذاشته و یا با شماره تلفن 22270566 تماس حاصل نمایند.